Yhteystiedot

Ohessa yhteystiedot SensiLAB -ohjelmaan sekä sen toimijoihin liittyen. Ohjelmaa koskevat yhteydenotot Samu Vuorelalle, organisaatiokohtaisissa asioissa voi ottaa yhteyttää myös kyseiseen yhteyshenkilöön.

SensiLAB -ohjelma yleisesti, kehityshankkeet ja innovaatiot
Teijo Lehtonen
teijo.lehtonen@utu.fi
+358 44 440 0005

SensiLAB -ohjelman laboratorio- ja laitevastaava
Peter Virta
peter.virta@utu.fi
+358 40 528 0088

SensiLAB -ohjelman ohjelmisto- ja avustava laitevastaava
Mika Taskinen
mika.taskinen@utu.fi
+358 50 529 8723

Turku Science Park Oy:n yhteyshenkilö
Marko Puhtila
marko.puhtila@turkusciencepark.com

Turun yliopiston yhteyshenkilö
Teijo Lehtonen
teijo.lehtonen@utu.fi

Turun ammattikorkeakoulun yhteyshenkilö
Tutkimusvastaava Jussi Liikkanen
jussi.liikkanen@turkuamk.fi
Lappeenrannan teknillisen yliopiston yhteyshenkilö
Professori Antti Salminen
antti.salminen@lut.fi

trc_logo_text_300

UTU_small

sciencepark

Turun ammattikorkeakoulu

LUT_logo

koneteknologiakeskus

Viimeksi muokattu: 15.11.2016